چای برای مردم ما، فقط یک نوشیدنی نیست، یک فرهنگ است، یک تاریخ است...

فروشگاه آنلاین چای شمال، فقط انواع چای خالص و طبیعی ایرانی را برای معرفی خدمت هم وطنان عزیز انتخاب نموده است و برای انتخاب خویش دلایلی را مد نظر قرار داده است که اهم آن را به شرح زیر ارائه می نماید.

 کلیه دست اندرکاران توزیع اینترنتی چای شمال افرادی هستند که خود بزرگ شده منطقه حاصلخیز و سرسبز دهکده ای بوده که هم باغات تولید برگ سبز چای و هم کارخانه های تبدیل برگ سبز چای به انواع چای سنتی و چای سبز در همان منطقه استقرار داشته و لذا آشنایی کامل بر چگونگی تولید انواع چای را دارند.
فرآیندهای جاری در کارخانه های چایسازی به شیوه ای است که دست اندرکاران فروشگاه اینترنتی چای شمال، سال های متمادی با آن آشنا بوده و با فعالیت و کار در کارخانه های چایسازی بر نحوه تولید خالص و بی دغدغه انواع چای سیاه و سبز اشراف کامل دارند و اطمینان کامل حاصل است که مراحل فرآوری انواع چای از دخالت هرگونه مواد شیمیایی در کارخانه ها به دور بوده و این روش شناخته شده تبدیل برگ سبز چای به چای خشک ایرانی یکی از مزیت های مطلوب محسوب می گردد.

هرچند علاوه بر تامین بخش عمده ای از آب مورد نیاز در هنگام نوشیدن چای و خواص بسیار فراوانی که از نطر پزشکی برای سلامت بدن دارد ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد که ماهیت آرام بخش بودن نوشیدنی چایی هنگامی دوچندان می شود که خوشرنگی نوشیدنی چای سیاه را در استکان و یا لیوان نظاره کنید و نوع رفتاری که در هنگام نوشیدنی حاصل از دم کرده چای سیاه به آدم دست می دهد، مربوط به رنگ منحصر بفردی هست که در میان سایر نوشیدنی های سنتی و ارگانیک دیگر وجود ندارد. بنابراین رنگ نوشیدنی در افزایش حس لذت بخشی لحظات، تاثیر فراوانی دارد که این رنگ جذاب (رنگ شرابی) در دم نوش چای سیاه، یکی ازمزیت های مطلوب آن بشمار می آید.

هرچند نام چای سیاه، برای محصول چای شمال، انتخاب شده است ولی واقعیت این است که تراوشات چای اصلا سیاه نبوده و رنگ مخصوص قرمزی (شرابی) دارد که نگاه کردن به آن آرام بخش و حس بسیار زیبایی قبل از نوشیدن ایجاد می شود که در نهایت آرامش و شادابی لحظات را به همراه دارد.

با عنایت به اینکه نوشیدن چای سیاه (نوشیدنی قرمزگونه) تقریبا در تمام خانواده های ایرانی به‌طور روزانه و مستمر صورت می گیرد که بعضا دارای اسانس های زیان آور و افزودنی های متعدد می باشند، فروشگاه اینترنتی چای شمال از این ویژگی مصرف گسترده، به عنوان فرصتی ارزشمند استفاده نموده و با اطلاع رسانی در مورد انواع چای ایرانی مخصوصا چای سیاه شمال، صرف نظر از میزان خرید مشتریان، امیدواریم روزی را شاهد باشیم که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خوردن نوشیدنی اسانس دار دست کشیده و این خود یکی از بزرگترین (از هر جا  که خرید نمایند) خواسته های فروشگاه آنلای چای شمال می باشد.

بر همگان نیک واضح است که رفتار آرامبخشی که در اثر عطر و رنگ چای سنتی شمال در فرآیند دم کشیدن ایجاد میشود، به سادگی نمی توان در دم نوش های دیگر پیدا کرد. آرزوی قلبی همه دست اندرکاران مجموعه چای شمال، شناساندن و معرفی هرچه بهتر و بیشتر این گیاه سنتی و ریشه دار، که میراث ارزشمند نیاکان خوش ذوق مان نیز می باشد، به همه هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد. در این مسیر سخت و ناهموار، دست کمک و یاری به سوی فرد هموطنان عزیز در سراسر کشور خوش نام خود با افتخار دراز می کنیم تا با معرفی این مجموعه به سایر هموطنان در فضاهای مختلف اجتماعی و مجازی، ما را در برآورده کردن این آرزوی دیرینه (مصرف چای اصیل ایرانی تولید داخل) مردمان سخت کوش سرزمین های شمالی کشور، یاری رسانید.

مشاهده لیست نمایندگان چای شمال در سراسر کشور