آسان و سریع خرید کنید ... دیر دم بنوشید

خرید آنلاین و اینترنتی

در این روش می توانید قیمت چای خریداری شده را در داخل فروشگاه آنلاین چای شمال از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک بانک های مختلف پرداخت نمایید. در این شیوه خریدار می بایست رمز دوم کارت بانکی خود را داشته باشد. لطفا پیش از خرید آنلاین، آدرس دقیق پستی خود را وارد کنید.

واریز وجه از طریق دستگاه های عابر بانک و موبایل بانک و ثبت فیش در پنل کاربری

در این روش خریدار وب سایت چای شمال می تواند از طریق دستگاه های عابر بانک و با از طریق دستگاه موبایل،  مبلغ چای خریداری شده را به حساب های بانکی و یا شماره کارت های ذکر شده در پایین همین صفحه واریز نماید و سپس شماره فیش واریزی را در پنل کاربری خود ثبت کند. این شیوه برای مشتریانی است که تمایل دارند به این شیوه خرید نمایند.
 

روش خرید ساده و تلفنی

در این روش خریدار مبلغ مورد نظر را به هر شیوه ای که می خواهد به یکی از شماره حساب ها یا شماره کارت های زیر واریز می نماید و نام خود و مبلغ واریزی را به یکی از شیوه های زیر به اطلاع فروشگاه می رساند.

اطلاع رسانی از طریق واتس اپ : می توانید نام خود و مبلغ خرید و آدرس خود را از طریق واتس اپ WhatsApp ارسال نمایید.

اطلاع رسانی از طریق تماس تلفنی : می تواند مستقیما با کارشناسان فروش فروشگاه اینترنتی چای شمال با شماره تلفن 01342650555 تماس تلفنی برقرار نماید تا آدرس خود را اعلان نماید.

اگر خریدار می خواهد حضوری چای خرید نماید بهتر است به آدرس هایی که به عنوان نمایندگی فروش چای شمال در سایت درج شده اند مراجعه نمایند. 

آدرس نمایندگان چای شمال