شاید در خیلی از مواقع هموطنان عزیز قصد تهیه چای خالص شمال را داشته باشند ولی وقتی که به فرآیند تهیه و ارسال آن از شمال به مقصد شان فکر می کنند، باعث انصراف آنان از تهیه چایی طبیعی شمال شده باشد. این دغدغه نیز در فروشگاه اینترنتی چای شمال مورد توجه قرار گرفته است به نحوی که با بستن قرارداد با اداره محترم پست، کلیه هزینه های مربوط به تهیه کارتن، ارسال به پست و بسته بندی و هزینه پستی به تمام نقاط کشور را تقبل نموده و پرداخت می نماید و هموطنان عزیز فقط یک بار نسبت به پرداخت مبلغ تمام شده چایی اقدام می نمایند و هیچگونه هزینه اضافی دیگری درهنگام مراجعه پستچی پرداخت نخواهند نمود.

ارسال از طریق پست سفارشی

برای سفارش‌ به تمام نقاط ایران در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 تا 5 روز است و هزینه ارسال کالا برای همه هموطنان عزیز از تعرفه دولتی نیز 25 درصد ارزان‌تر است. این هزینه ها شامل کارتن، بسته بندی و هزینه ارسال با پست می باشد. در استان تهران کمتر از 3 روز بدست مشتریان خواهد رسید و در سایر نقاط ایران نیز این زمان حدود 2 تا 5 روز خواهد بود.

هزینه پستی بسته های چای در سراسر کشور به شرح زیر است:

هزینه ارسال چای در سراسر ایران ثابت و مبلغ آن 30 هزار تومان می باشد. بدیهی است که برای ارزان‌تر شدن قیمت چایی ارسالی بهتر است مقادیری بیش از نیم کیلو یا یک کیلو چای تهیه گردد تا هزینه ارسال سرشکن گردد و بسیار کم گردد.

مشاهده لیست نمایندگان چای شمال در سراسر کشور