لاغری با چای سبز امکان پذیر است؟

۷ دی ۱۴۰۱ ۰۱:۰۹:۴۹ ب.ظ

اگر به دنبال لاغری و کاهش وزن هستید گیاهانی وجود دارند که به لاغری کمک می کنند. چای سبز یکی از گیاهانی است که به کنترل متابولیسم و اشتها تا حد زیادی کمک می کنند پس استفاده از آنرا دست کم نگیرید.

فروشگاه آنلاین چای شمال امکان خرید بهترین چای سبز تولید ایران را برای شما فراهم می کند که با خیال راحت، با کیفیت ترین چای سبز ایرانی را خرید کنید.

برگ های چای سبز دارای ترکیبات ضد التهابی و سم زدایی هستند که به محافظت از بدن شما در برابر تهدید رادیکال های آزاد کمک می کند و نیز می تواند سوخت و ساز بدن را افزایش دهد و با بالا بردن کارایی بدن، سوختن انرژی راافزایش دهد. چای سبز حاوی فلاونوئید است که مسئول افزایش سطح اکسیداسیون چربی و بهبود فعالیت انسولین در بدن است.

چای سبز را چه زمانی مصرف کنیم؟

اگر یک ساعت قبل و بعد از غذا مصرف کنید باعث جلوگیری از جذب چربی می شود.

نیم ساعت قبل خواب باعث کاهش وزن

نیم ساعت قبل تمرین به بدن شما کمک می کند که چربی بیشتری بسوزانید. مطالعات نشان می دهند که افرادی که چای سبز را قبل از ورزش مصرف کرده اند 17 درصد بیشتر از سایر افراد چربی سوزانده اند.

نکته مهم در مصرف چای سبز

اما این نکته را در نظر داشته باشید که تنها با خوردن چای سبز به لاغری نمی رسید. راهکار آن داشتن تغذیه و ورزش اصولی است. طبع چای سبز نیز سرد است. اگر غلبه مزاجی بالایی دارید باعث کاهش فشار بدن می شود.