فروش عمده چای در فروشگاه آنلاین چای شمال

۲۸ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۱۳:۵۰ ب.ظ

سرانه مصرف چای در ایران بالاست و این موضوع یک موقعیت عالی را برای خرید و  فروش چای چه به صورت عمده و جزیی ایجاد نموده است. تجارت چای با فروش آن در فروشگاه متفاوت است؛ کسی که تاجر چای است، یا خودش کارخانه تولید چای دارد یا با کارخانه داران چای در ارتباط بوده و بعد با نام برند خودش به فروش می رساند.

در کارخانه های چایسازی شمال ایران همواره در زمان برداشت و تحویل برگ سبز چای می توان فعالیت گسترده و شبانه روزی را شاهد بود تا چای خشک درجه یک و اعلا و کاملا خالص تولید و در دسترس خریداران آن قرار گیرد.

چای مرغوب ایرانی را می توان به عنوان یکی از مهمترین محصولات کشاورزی معرفی کرد چرا که تولید برگ سبز چای تنها منبع درآمد حدود 60 هزار خانوار چای کار شمال کشور است. در استان گیلان 180 کارخانه فعال چایسازی وجود دارد که رکن مهمی در ایجاد اشتغال پایدار و نمونه ای مشخص از یک زنجیره میان بخش صنعت و کشاورزی است.

فردی که فروشگاه چای دارد، بیشتر بسته بندی های چای این تجار را می فروشد یا خرید چای را به صورت عمده از آن ها انجام می دهد. بازار هر شهر و شناسایی سلایق مختلف سبب می شود تا در هر فروشگاه با توجه به نیاز مشتری بتوان چای های متنوع با برند های خاص و یا فله ای را مشاهده نمود.

فروشگاه آنلاین چای شمال نیز با دسترسی به بهترین چای های شمال کشور و امکان بسته بندی آنها، امکان و توانایی فروش عمده انواع چای ایرانی در اوزان مختلف را به مشتریان عزیز دارد. برای خرید و فروش عمده چای ایرانی در بازار و بدون واسطه و با ارزان ترین قیمت می توانید با ما در ارتباط باشید.

شما می توانید در هر زمان از شبانه روز، با اتکا به معتبرترین کارخانه های تولید چای اقدام به ثبت سفارش در حجم مورد نظر نمایید و از تخفیفات ما بهره مند شوید.