چای ایران برداشت اول بهار (چین نخست)

۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱:۲۷ ب.ظ

چای بهاره ایرانی که در فصل اردیبهشت ماه تولید می شود به چای ایران برداشت اول بهار (چین نخست) شهرت یافته است که از عطر و طعم عالی و رنگ طبیعی برخوردار است و بیشترین تولید چایی داخل کشور نیز همین چای بهاره ایرانی برداشت اول است.

چای بهاره ایرانی که در فصل اردیبهشت ماه تولید می شود به چای ایران برداشت اول بهار (چین نخست) شهرت یافته است که از عطر و طعم عالی و رنگ طبیعی برخوردار است

قیمت خرید و فروش چای ایران برداشت اول بهار (چین نخست)

قیمت فروش چای ایرانی در امسال یعنی سال 99 که از بهار نود و نه و اواخر فصل اردیبهشت و اوایل خرداد ماه در سراسر کشور عرضه می گردد نسبت به قیمت خرید سال 98 بسته به نوع چای شکسته، قلم، ممتاز یا سرگل از حدود 30 تا 60 در افزایش قیمت داشته است و در بازار خرید و فروش چای ایران برداشت اول بهار یا همان چین نخست در سراسر کشور عرضه می گردد.

چای ایران برداشت اول بهار ویژه اداره جات و سازمانهای دولتی و شرکت ها

فروشگاه اینترنتی چای ارگانیک و طبیعی شمال ایران (چایی مهرافروز گیلان) در سال جدید 99 چای ایران برداشت اول بهار ویژه اداره جات و سازمانهای دولتی و شرکت ها را به مدیران تدارکات و مسئولان خرید این مجموعه ها در سراسر کشور ایران ارائه می دهد. چای باکیفیت ایرانی در بسته بندی های شیک با قیمتی رقابتی و زیر قیمت بازار آماده عرضه به مشتریان مختلف در داخل کشور فراهم می باشد.