توانمندی کارخانجات چای کشوردرتولید چای کیسه‌ای ایرانی

۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶:۲۵ ب.ظ

چای تی بگ یا کیسه ای ایرانی

حبیب جهانساز در گفت و گو با ایسنا، از بازگشت ذائقه مصرف‌کنندگان به چای ایرانی و ایجاد شور و نشاط در چایکاران کشورخبر داد. توانمندی کارخانجات چای کشور در حوزه تولید چای کیسه‌ای ایرانی و ایجاد شرایط تأمین پایدار محصول مورد بررسی است.

جهانساز خاطرنشان کرد: امروز با هیئت عالی رتبه‌ای از فرماندهان و مدیران ارشد سازمانهای نیروهای مسلح در محل سازمان چای کشور دیدار شد و بنا داریم تا چای کیسه‌ای مورد نیاز این ارگان‌ها از چای داخلی تأمین شود.

وی به افزایش تولید چای کیسه‌ای ایرانی اشاره و تصریح کرد: با بررسی‌هایی که تاکنون انجام شده است این پتانسیل در کارخانجات چای گیلان وجود دارد که تولید چای تی بگ ایرانی مورد نیاز ارگان‌ها را تولید و تأمین کند.
رئیس سازمان چای کشور گفت: امسال در کشور ۲۵ هزار و ۶۰۰ تن چای خشک ایرانی تولید شد که خوشبختانه اصلاً روی دست چایکاران نماند و فروش رفت. سالم بودن چای داخلی موجب شد که مردم به خرید و مصرف چای داخلی رغبت بیشتری داشته باشند و این امر موجب تغییر ذائقه مردم نیز شده است.


چای کیسه ای ایرانی چای تی بگ ایرانی چای فلاکسی مهرافروز
 

فروشگاه چای مهرافروز دمنوش طبیعی چای خالص ایرانی با ترکیب گیاهان دارویی بسیار مفید را در قالب چای فلاکسی برای شما فراهم نموده تا در منزل یا در طول سفر و یا در محل کار خود به ساده ترین شکل ممکن، عاشقانه ترین نوشیدنی دنیا را فراهم کنید.

نوشیدن های گیاهی جایگاه ویژه ای در فرهنگ ایرانیان دارند. مصرف این نوشیدنی فواید بسیاری را برای انسان به ارمغان می آورد و ترکیب چای خالص ایرانی با انواع گیاهان دارویی طبیعی، از جمله محبوب ترین نوشیدنی های گیاهی هستند که مصرف آنها برای فرد بسیار مفید است.

به جهت سادگی در طبخ و استفاده از این دم نوش های طبیعی به راحتی می توانید انواع چای لیمویی، چای زعفرانی، چایی زنجبیلی، چای دارچینی، چای هل دانه و چای سبز طبیعی را بوسیله قوری یا فلاکس در منزل یا در طول مسافرت یا محل کار خود داشته باشید. هر یک از این کیسه های چایی که حدودا 15 گرم است برای یک فلاکس یک لیتری می باشد که پس از 10 تا 15 دقیقه زمان طبخ، می توانید به مقدار 6 لیوان پر یا 12 استکان پر از عاشقانه ترین نوشیدنی دنیا را بی دغدغه نوش جان نمایید.