فروش نوروزی چای بهاره ممتاز ایرانی با تخفیف 5 هزار تومانی

۱۹ دی ۱۳۹۷ ۰۱:۰۹:۱۵ ب.ظ

اطلاعیه فروش ویژه نوروز 98 چای بهاره ممتاز شمال ایران با تخفیف 5 هزار تومانی در هر عدد بسته چایی مهرافروز با ارسال رایگان و تحویل در درب منزل در سراسر کشور

نوروز سال 98 را با چای خالص ایرانی از میهمانان تان پذیرایی کنید...

برای تشویق هموطنان به چای خالص و طبیعی و آشنایی آنان با تولیدات داخلی چای ایرانی، فروشگاه اینترنتی چای مهرافروز قصد دارد فروش ویژه ای را در قالب خرید نوروزی تا 5 روز قبل از بهار 98 برای همه هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه دهد.

اطلاعیه فروش ویژه نوروز 98 چای بهاره ممتاز شمال ایران با تخفیف 5 هزار تومانی در هر عدد بسته چایی مهرافروز با ارسال رایگان و تحویل در درب منزل در سراسر کشور

نوع چای ایرانی، چای ممتاز در بسته بندی جعبه و قوطی می باشد. قیمت جعبه 450 گرمی 20 هزار تومان است که در طرح نوروزی کارتن 12 تایی با 4 هزار تومان تخفیف در هر عدد و به قیمت 16 هزار تومان و در کارتن 24 عددی با 5 هزار تومان تخفیف و عددی 15 هزار تومان ارائه می گردد.
قیمت قوطی 450 گرمی ممتاز نیز 23 هزار تومان می باشد که در طرح ویژه فروش نوروز 98 در کارتن 10 عددی با 4 هزار تومان تخفیف در هر عدد و به قیمت 19 هزار تومان و در کارتن 20 عددی با 5 هزار تومان تخفیف و با 18 هزار تومان برای هر عدد قوطی چای ممتاز شمال ایران قابل دریافت است. هزینه ارسال با پست در تهران و سراسر کشور رایگان است و همچنین در تهران هزینه پیک 10 هزار تومان می باشد.. به فرض یک کارتن 20 عددی قوطی چای ممتاز که 460 هزار تومان است با 100 هزار تومان تخفیف با قیمتی 360 هزار تومان ارائه می گردد.

این فروش ویژه چای مناسب افرادی است که می خواهند فامیلی خرید کنند یا فردی بخواهد به چندین تن از اعضای فامیل و دوستان، سوغاتی نوروزی بدهد و یا حتی برای مغازه داران و سوپرمارکتهای سراسر کشور که می توانند با فروش 20 عدد چای ناب ایرانی هم در ترویج فرهنگ استفاده از محصول داخلی و چای سالم و طبیعی نقش آفرینی کنند و هم 120 هزار تومان سود خالص نصیب شان گردد.
برای کسب اطلاع بیشتر می توانید با شماره تلفن 88176675 با کد تهران 021 تماس حاصل نمایید و اعلان نمایید درخواست مشاوره برای فروش ویژه نوروزی چای ممتاز ایرانی را دارید.

یک مژده برای چای نوشان در طول سفرهای نوروزی
نوروز 98 را متفاوت شروع کنید...

برای رفع خستگی و آرامش در طول مسافرت های نوروزی و با حتی در محل کارتان در این ایام می توانید در فلاکس چای، به سادگی با چای فلاکسی مهرافروز چای خالص و طبیعی را تهیه و نوش جان نمایید. دیگر نگران تفاله چای باقیمانده در فلاکس و شستشوی مکرر آن نباشید. این چایی های فلاکسی در انواع طعم های طبیعی مانند لیمویی، دارچینی، زعفرانی، هل و زنجبیلی موجود اند و لذت سفرتان را با نوشیدن چای طبیعی و خالص ایرانی دوچندان کنید.

برای رفع خستگی و آرامش در طول مسافرت های نوروزی و با حتی در محل کارتان در این ایام می توانید در فلاکس چای، به سادگی با چای فلاکسی مهرافروز چای خالص و طبیعی را تهیه و نوش جان نمایید.

اگر می خواهید از چایی های فلاکسی آماده کیسه ای استفاده کنیم می توانید از طریق لینک زیر آن را تهیه نمایید.

انواع دمنوش های طبیعی با چای فلاکسی مهرا فروز
سالم و بی دغدغه بنوشیم...