درباره چای فلاکسی ایرانی بیشتر بدانیم

۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲:۲۰ ق.ظ

تی بگ چای اصیل ایرانی

چای کیسه ای یا چای فلاکسی و یا همان تی بگ چای اصیل ایرانی، محصول جدید مجموعه فروشگاه چای مهرافروز می باشد که دغدغه بسیاری از مشتریان و دوستداران چای ایرانی را جهت سهولت استفاده از مصرف چای خالص و ارگانیک ایرانی در تفریحات و مسافرت ها و یا حتی در ادارات، مرتفع ساخته است. چای فلاکسی مهرافروز محصولی منحصر به فرد و تولیدی جدید در صنعت چای ایرانی می باشد که برای نخستین بار توسط فروشگاه چای مهرافروز تولید و عرضه می گردد.

چای فلاکسی ایرانی چای کیسه ای تی بگ چای ایرانی

معرفی محصول چای فلاکسی

بسته های محصول منحصر به فرد چای فلاکسی مهرافروز تعداد 10 عدد تی بگ دارد که هر یک از این کیسه های چایی که حدودا 15 گرم وزن دارد برای یک فلاکس یک لیتری مناسب می باشد که پس از 10 تا 15 دقیقه زمان طبخ، می توانید به مقدار 6 لیوان چای را تهیه و نوش جان نمایید. چای کیسه ای ایرانی مهرافروز بسته به سلیقه و طعم چای که می خواهند پررنگ باشد یا کم رنگ ، میتوانند زمان بیشتری را در فلاکس قرار دهند اما بهتر است بعد از یکساعت تفاله چای را به راحتی از فلاکس خارج کنند و دیگر از دردسرهای تفاله های چای فله ای راحت شوند.
 

انواع تی بگ های چای ایرانی

چای دوستان عزیز می توانند چای کیسه ای ایرانی را هم به صورت خالص و هم با ترکیب گیاهان دارویی بسیار مفید تهیه نمایید. شما می توانید انواع تی بگ های چای ایرانی شامل طعم دهنده های طبیعی مانند هل، زنجبیل، دارچین، زعفران و لیمویی و همچنین چای سبزلیمویی دارچینی را در قالب چای فلاکسی تهیه نمایید تا برای رفع خستگی و آرامش در طول مسافرت و محل کارتان بتوانید در فلاکس چای، به سادگی چای خالص و طبیعی را تهیه و نوش جان نمایید.
خریداران محترم می توانند با توجه به علاقه مندی خود از نوع چای به دلخواه انتخاب کرده و از نوشیدن چای ایرانی لذت ببرند. یک بار امتحان کنید تا یک عمر خریدار این نوشیدنی اصیل ایرانی شوید.  با امید به اینکه چای فلاکسی مهرافروز، تداعی کننده مزه ویژه و خاطره انگیز چای سنتی ایرانی در بین محافل ایرانیان مهرورز قرار گیرد.