نقش چای سبز ایرانی در رژیم غذایی

۱۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳:۳۶ ق.ظ

آشنایی با مرغوبیت چای سبز ایرانی

به نسبت چای سیاه برگ های چای سبز ایرانی کمتر فرآوری شده است و شاید به همین خاطر است که درصد بالایی EGCG دارد. چای سبزارگانیک ایرانی ، سرشار از آنتی‌اکسیدان است و شامل انواع ویتامین‌های A, B, E, C, B5, H, K، منگنز و دیگر مواد معدنی مفید مانند زینک، کروم و سلنیوم را نیز می‌‌شود. سبز بودن رنگ این چای خودش نشان از کیفیت بالای آن دارد. هرچه شفافیت رنگ سبز آن کمتر باشد، نشان‌دهنده‌ی بالا بودن میزان اکسیده شدن آن است و به همان نسبت هم کیفیت پایین‌تری دارد و طبیعتا بخشی از خواص خود را نیز از دست داده است.


خواص بی نظیر مصرف چای سبز

نوشیدنی گیاهی چای سبز، به خاطر تاثیرش در آب کردن چربی ‌های سرسخت شکم و حفظ سلامت قلب یا حفظ جوانی پوست، از جهات فراوانی دارای خاصیت ‌ها و فواید زیادی است. پلی‌فنل موجود در چای سبز سرعت متابولیسم (سوخت و ساز) را بالا می‌برد و از انباشت چربی در بدن پیشگیری می‌کند.
فلاونوئیدهای موجود در چای سبز فشار خون را پایین می‌آورند. نوشیدن دمنوش طبیعی چای سبز از ایجاد لخته‌های خونی پیشگیری می‌کند، گردش خون را به حالت طبیعی در می‌آورد، و باعث آرامش رگ‌های خونی‌تان می‌شود.
برای خلاصی از شر زخم معده چای سبز سرد نوش جان کنید. چای سبز حاوی مقادیر زیادی فلورید است که باعث بهبود سلامت استخوان‌ها و حفظ استحکام‌شان می‌شود. بهترین دمنوش طبیعی چای سبز با افزودنی های گیاهی دارچین و لیموی طبیعی را در قالب تی بگ ایرانی برای سلامتی وجودتان فراهم نموده ایم.

چای سبز ایرانی ارگانیک چای سبز مرغوب تی بگ چای ایرانی چای فلاکسی سبز
 

تی بگ چای سبز دارچینی و لیمویی

برای افزایش فواید چای سبز، توصیه می‌شود چند قطره آب لیموترش به آن اضافه کنید. تحقیقات پیشین نشان می‌دهد که ویتامین C میزان جذب کاتچین‌ها، را در بدن افزایش می‌دهد. چای سبز ایرانی را می توان به صورت دمنوش با دارچین و لیمو هم نوش جان کرد. چای فلاکسی سبز مهرافروز با ترکیب لیمو و دارچین استفاده از این دمنوش فوق العاده را برای شما راحت کرده است. چای فلاکسی سبز دارچینی و لیمویی مهرافروز شامل 10 عدد چای سبز سرگل خالص ایرانی با ترکیب دارچین و لیموی طبیعی می باشد و با وزن تقریبی 15 گرمی برای استفاده در قوری یا فلاکس مناسب است و برای یک لیتر آب جوش در نظر گرفته شده است. به راحتی می توانید در منزل یا محل کار و یا در طول سفر خود و ظرف مدت زمان کمتر از 15 دقیقه این دمنوش طبیعی و خالص را آماده کرده و نوش جان نمایید.