دمنوش های سنتی و ارگانیک مناسب فصل پاییز

۹ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹:۰۹ ق.ظ

انواع چای و دم نوش های پاییزه

با شروع فصل پاییز و تغییرات آب و هوا بدن انسان هم نسبت به این تغییرات واکنش نشان داده و نیازمند مصرف موادی است که بتواند در مقابل بیماریها و تغییرات دما ایمن باشد. مصرف چای و دمنوش هایی که مناسب فصل پاییز و زمستان باشد کمک شایانی در این امرمی کند. در زیر به چند مورد از دم نوش های طبیعی و ارگانیک اشاره دارد تا بتواند به تنظیم بدنتان در فصل پاییز کمک کند.

دمنوش ارگانیک زنجبیلی

این گیاه ریشه ای، برای تسکین ناراحتی های شکم مورد استفاده قرار می گیرد. زنجبیل علاوه بر گرمی و تسکین دهنده هضم، خواص ضد التهابی دارد و سرشار از آنتی اکسیدان است که درد عضلانی را کاهش داده و با عفونت مقابله کرده و سیستم ایمنی و لنفاوی را بهبود می بخشد. همه این موارد برای پیشگیری از سرماخوردگی در فصل پاییز فوق العاده است. طعم این دمنوش گیاهی، دلپذیر، تند و کمی شیرین است و برای افرادی که ناراحتی معده دارند می توانند از این دم نوش سنتی ارگانیک امتحان کنند. دمنوش زنجبیلی به دلیل اینکه حاوی میزان زیادی مواد مغذی است باعث تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر نفوذ میکروب و ویروس های فصل پاییز می شود.

دمنوش زنجبیلی دم نوش گیاهی زنجبیل دمنوش ارگانیک
 

چای فلاکسی زنجبیلی

شما عزیزان چای دوست میتوانید به راحتی از تی بگ های زنجبیلی چای مهرافروز که دمنوشی آماده جهت سهولت استفاده عزیزان هست، خریداری نمایید. چای فلاکسی زنجبیلی مهرافروز شامل 10 عدد چای سرگل خالص ایرانی با ترکیب زنجبیل طبیعی می باشد، برای استفاده در قوری یا فلاکس مناسب است و برای یک لیتر آب جوش در نظر گرفته شده است. به راحتی می توانید در منزل یا محل کار و یا در طول سفر خود و ظرف مدت زمان 15 دقیقه این دمنوش طبیعی و خالص را آماده کرده و نوش جان نمایید.دمنوش ارگانیک دارچینی

نوشیدن چای دارچینی در فصل پاییز به کاهش وزن کمک بسیاری می‌‌کند و محافظ بدن در برابر ویروس‌‌هاست. دمنوش گیاهی دارچین چنانچه با عسل مصرف شود، برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار عالی است. در فصول سرد سال نوشیدن دمنوش دارچینی بسیار مناسب و موثر می باشد زیرا عملکرد سیستم گوارشی بدن را بهبود می‌‌بخشد و از ابتلا به عفونت‌‌های ادراری جلوگیری می‌‌کند. چای دارچینی با کاهش سطح چربی‌‌های بد بدن، جلوی سکته‌‌های قلبی و مغزی را می‌‌گیرد.دم نوش چای دارچین سلامت استخوان‌‌ها را تضمین کرده و دردهای آرتروزی را تسکین می‌‌دهد.

دم نوش گیاهی دارچینی دمنوش سنتی دمنوش ارگانیک چای دارچینی
 

چای فلاکسی دارچینی

دم نوش طبیعی چای با دارچین که در قالب چای کیسه ای عرضه می شود گزینه ای مناسب جهت مصرف عزیزانی است که در منزل، مسافرت و یا محیط کار می خواهند از نوشیدن یک دمنوش کاملا طبیعی و ارگانیک لذت ببرند. چای فلاکسی دارچینی مهرافروز شامل 10 عدد چای سرگل خالص ایرانی با ترکیب دارچین طبیعی می باشد و برای استفاده در قوری یا فلاکس مناسب است و برای یک لیتر آب جوش در نظر گرفته شده است.