بهترین انتخاب چای مناسب سفرهای تابستانی و طبیعت

۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۱۵:۴۲ ب.ظ

چای تی بگ ایرانی بهترین گزینه برای مسافرت در طبیعت

شما به سفر می‌روید تا از طبیعت زیبا لذت ببرید و نیمی از این طبیعت، در مسیر سفر شما وجود دارد. شاید بهترین انتخاب شما از چای اصیل و طبیعی ایرانی که مناسب سفرها و تفریحات تابستانی شما باشد، چای تی بگ ایرانی مهرافروز است. چای فلاکسی مهرافروز را می توانید به راحتی در سفرهای خود برده و در کمترین زمان ممکن بهترین چای ایرانی را در طبیعت و مسافرت نوش جان نمایید. بسیاری از خانواده های ایرانی در سفر با این مشکل مواجه بودند که نمی دانستند به چه اندازه چای در فلاکس بریزند و یا بردن چای خشک حتی در یک تفریح و گردش ساده در طبیعت برای آنها مشکل ساز بود. چای فلاکسی مهرافروز بهترین گزینه پیشنهادی به آن دسته از عزیزان چای دوستی است که دوستدار استفاده از چای اصیل و ارگانیک ایرانی در مسافرت ها و گردش های خود هستند.

چای فلاکسی تی بگ چای ایرانی چای طبیعت
 

معرفی چای فلاکسی مهرافروز

چای کیسه ای مهرافروز هم به صورت چای خالص و هم با طعم دهنده های طبیعی و گیاهی جهت استفاده عزیزانی که علاقه مند به دمنوش های گیاهی با چای هستند مهیا ساخته ایم. میزان حجم هر یک از تی بگ های چای طوری تعبیه شده که مناسب جهت فلاکس های یک لیتری می باشد که در نهایت 6 لیوان چای برای شما مهیا می کند. مدت زمان دم کشیدن چای بین 10 الی 15 دقیقه می باشد که بسته به سلیقه چای دوستان عزیز نسبت به طعم و رنگ چای می توانند زمان بیشتری تی بگ را در فلاکس چای نگه دارند ولی بهتر است حداکثر بعد از یکساعت چای کیسه ای را از فلاکس خارج کنند.


لذت سفر با تی بگ چای ایرانی

در سفر، لذت نوشیدن چای طبیعی در طبیعت زیبا و دل انگیز برای شما عزیزان دوچندان خواهد شد. وقتی از سفر برمی‌گردید باید با خودتان دستاوردهای روحی زیادی آورده باشید. سفر باید به شما آرامش دهد، شما می توانید این آرامش را با نوشیدن یک استکان چای اصیل ایرانی تجربه کنید .

 

لیست قیمت چای کیسه ای مهرافروز

 چای کیسه ای خالص و طبیعی ایرانی که تعداد 10 عدد تی بگ در بسته بندی خود دارد، که قیمت آن در سایت موجود می باشد و مشتریان چای دوست عزیز می توانند با توجه به علاقه مندی خود نوع تی بگ را انتخاب نمایند. چای فلاکسی مهرافروز بهترین گزینه شما برای تهیه آسان و راحت چای اصیل ایرانی در مهمانی ها و مسافرت ها و حتی محیط کار عزیزان می باشد.

یک بار امتحان کنید تا یک عمر از نوشیدن چای خالص ایرانی لذت ببرید....

                                                                                                                                                           

                                         یک استکان عشق را بی دغدغه بنوشید....