چای مخصوص سفره خانه و قهوه خانه های سنتی ایران

۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۰:۱۲ ق.ظ

چایی خوشدم و خوشرنگ خالص ایرانی مخصوص سفره خانه ها، قهوه خانه ها، کافه و چایخانه های سنتی با عطر و طعم طبیعی مناسب دم کردن در قوری و کتری برای تهیه چای ذغالی و آتشی با بهترین کیفیت

صاحبان سفره خانه های سنتی و قهوه سرا و چایخانه ها در سرتاسر ایران می توانند چای خالص و طبیعی شمال کشور را که به دور از هر گونه اسانس رنگ و افزودنی می باشد را برای مشتریان خود طبخ نمایند. با چای خالص ایرانی می توانید چای ذغالی و آتشی خوشرنگ و خوشدم را نیز به سادگی تهیه نمایید بدون اینکه چای آماده سیاه در کتری یا قوری سیاه و کدر شود.

چایی خوشدم و خوشرنگ خالص ایرانی مخصوص سفره خانه ها، قهوه خانه ها، کافه و چایخانه های سنتی با عطر و طعم طبیعی مناسب دم کردن در قوری و کتری برای تهیه چای ذغالی و آتشی با بهترین کیفیت

چای فلاسکی با سرعت آماده شدن کمتر از ده دقیقه

یکی از کاربرهای اصلی چای کیسه ای فلاسکی در سفره خانه ها و قهوه خانه هاست که به راحتی می توان برای یک وعده مشتری در فلاسک چای آماده کرد آن هم با انواع طعم های طبیعی که لذت نوشیدن چای را دلچسب تر و خاطره انگیز تر می کند. در کمتر از ده دقیقه هر مشتری هر طعمی را دوست داشته باشد، به صورت کاملا طبیعی و سالم می توانید در قوری یا فلاکس برایش چای آماده کنید که به صورت سلف سرویس روی میز استفاده شود.

چای فلاسکی با سرعت آماده شدن کمتر از ده دقیقه  یکی از کاربرهای اصلی چای کیسه ای فلاسکی در سفره خانه ها و قهوه خانه هاست که به راحتی می توان برای یک وعده مشتری در فلاسک چای آماده کرد آن هم با انواع طعم های طبیعی

سفره خانه های سنتی با ایجاد مکانی با معماری ایران باستان و پذیرایی سنتی و گاها با اجرای موسیقی اصیل ایرانی ذره ای از دریای بیکران فرهنگ غنی ایرانیان را در دسترس شما بزرگواران قرار می دهند. ارائه چای خالص و طبیعی و بدون اسانس ایرانی نیز می تواند با خلق لحظاتی شیرین و به یاد ماندنی خاطره خوشی را در ذهن مشتریان هر سفره خانه ای را رقم بزند.
فروشگاه اینترنتی چای مهرافروز شمال نیز می خواهد در خلق این زیبایی در کنار سفره داران عزیز سراسر کشور قرار گیرد و در ارائه چای خالص و طبیعی و دیردم شمال کشور، تخفیفی در قیمت نهایی چای مطلوب را برای این عزیزان در نظر بگیرد و رایگان چای سفارش داده شده از طریق اینترنت یا تلفنی را در سریع ترین زمان ممکن برایشان ارسال نماید.

لیست سفره خانه های سنتی از شهرهای مختلف ایران که از چای سنتی و طبیعی ایرانی استفاده می کنند نیز در سایت نمایش داده می شود و در وب و کانال تلگرام و اینستاگرام چای شمال اختیار همگان قرار داده می شود.