تی بگ های ایرانی زعفرانی

۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴:۳۴ ب.ظ

چای کیسه ای خالص و ارگانیک با دمنوش زعفرانی

 چای فلاکسی مهرافروز اولین تی بگ چای ایرانی در کشور می باشد که جهت استفاده آسان و راحت عزیزان چای دوست در مسافرت، تفریحات و یا محیط کار می باشد. چای کیسه ای دم نوش زعفرانی مهرافروز از ترکیب چای سرگل و خالص ایرانی با زعفران سرگل ایرانی تحت عنوان چای فلاکسی زعفرانی تهیه شده است که در نوع خود بی رقیب است.
تی بگ های چای زعفرانی خواص چای و زعفران را باهم دارند. دمنوش چای زعفران یک نشاط آور عالیست و برای افرادی که استرس زیادی در زندگی دارند بسیار مناسب است.
یکی دیگر ازخواص چای فلاکسی زعفرانی باعث کاهش افسردگی، ضد اضطراب، مقوی قلب و مقوی معده می باشد.

 معرفی چای تی بگ زعفرانی ایرانی

چای فلاکسی زعفرانی مهرافروز شامل 10 عدد چای سرگل خالص ایرانی با ترکیب زعفران طبیعی می باشد و با وزن تقریبی 15 گرمی برای استفاده در قوری یا فلاکس مناسب است و برای یک لیتر آب جوش در نظر گرفته شده است. به راحتی می توانید در منزل یا محل کار و یا در طول سفر خود و ظرف مدت زمان کمتر از 15 دقیقه این دمنوش آرامش بخش و طبیعی را آماده کرده و نوش جان نمایید. پس از 30 دقیقه چای کیسه ای را از فلاکس جدا نمایید و تا 6 ساعت می توانید از چای آماده شده در فلاکس استفاده نمایید.

دمنوش چای خالص ایرانی با ترکیبی از انواع گیاهان طبیعی مانند دارچین، زنجبیل، زعفران، هل دانه و لیمو نیز در قالب چای فلاکسی مهرافروز قابل ارائه است. ما به شما این حق انتخاب را داده ایم که با توجه به علاقه مندی خود نوع چای و طعم مورد نظر خود را انتخاب و از نوشیدن چای ایرانی لذت ببرید.


لیست قیمت چای کیسه ای زعفرانی ایرانی

چای کیسه ای خالص و طبیعی زعفرانی ایرانی که تعداد 10 عدد تی بگ در بسته بندی خود دارد، به قیمت 12هزار تومان قابل عرضه به مشتریان چای دوست عزیز می باشد. چای فلاکسی مهرافروز بهترین انتخاب شما برای تهیه آسان و راحت چای اصیل ایرانی در مهمانی ها و مسافرت ها و حتی محیط کار عزیزان می باشد.

یک بار امتحان کنید تا یک عمر از نوشیدن چای خالص ایرانی لذت ببرید....

 

                                                                                                                                                             یک استکان عشق را بی دغدغه بنوشید....