معرفی چای مهرافروز چای ارگانیک، سالم و طبیعی ایرانی

۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸:۱۶ ب.ظ

معرفی "چای مهرافروز" چای ارگانیک، سالم و طبیعی ایرانی

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی نام گرفت از این رو تولید چای کیفی و مرغوب ایرانی ضروری بوده و امسال فرصت مناسبی برای معرفی هرچه بهتر چای کیفی ایرانی است. رضایت‌مندی بعد از خرید چای باکیفیت، سالم و طبیعی ایرانی باعث خواهد شد، تا چای ایرانی بیش از پیش در سبد خانوار قرار گیرد. در این راستا آموزش، ترویج و برنامه ریزی در بخش‌های مختلف صنعت چای کشور منجر به تولید چای مطلوب ایرانی خواهد شد و در نهایت باعث اعتماد بیشتر مصرف‌کنندگان چای ایرانی و رونق تجارت محصول چای ایرانی خواهد شد.
 
فروشگاه آنلاین چای شمال با برند ماندگار و اصیل "مهرافروز" از سال 1393 ارائه دهنده چای مرغوب و خالص ایرانی به تمامی مصرف کنندگان عزیز در سراسر کشور می باشد.
فروشگاه چای مهرافروز، کامل ترین و به روزترین فروشگاه آنلاین حال حاضر بازار ایران در حوزه فروش چای باکیفیت ایرانی است. در فروشگاه اینترنتی چای مهرافروز بهترین چای دنیا را در شیک ترین بسته بندیها فراهم نموده ایم تا شما بتوانید بدون دغدغه و با هر سلیقه و توان مالی، چای طبیعی و ارگانیک شمال کشور را به راحتی تهیه نمایید. استفاده از بسته بندی های برگشت پذیر به طبیعت یکی از دغدغه های مجموعه "چای مهرافروز" در انتخاب جنس بسته بندی های چای بوده که در نتیجه امروزه این مجموعه برای بسته بندی چای خالص و طبیعی شمال ایران، و برای کمک به حفظ بهتر محیط زیست، از قوطی هایی استفاده کرده ایم که ظرف کمتر از 3 ماه به طبیعت برمی گردند
.


لیست قیمت انواع چای ایرانی
 

معرفی انواع چای ایرانی

چای سرگل ایرانی که دارای ظاهری پیچیده شکل و طعمی تلخ و گس مانند دارد. به لحاظ کیفیت عطر و طعم چای و رنگ طبیعی، درجه بالایی از کیفیت و مرغوبیت را دارا می باشد و به جرات می توان گفت بهترین چای دنیا از نقطه نظر طبیعی بودن و خالص بودن است.

چای ممتاز ایرانی یکی از انواع چایی های با کیفیت و مرغوب تولید شده در کارخانجات شمال کشور می باشد. عطر و طعم این نوشیدنی گیاهی فوق العاده دلچسب است و نوشیدن آن بسیار آرامش بخش می باشد. این چای کاملا خالص، خوش عطر، خوش طعم و خوش رنگ است و بیشترین فروش در بین انواع چایی هاست.

چای قلم ایرانی ازجمله محصولات پرطرفدارکارخانه های چایسازی خطه سرسبز و باطراوت شمال کشور به ویژه دراستان گیلان بوده که به دلیل شهرت خوش طعمی، درمیان هموطنان عزیز، با استقبال فراوانی همراه می باشد. چای سنتی قلم درشت ترین چایی ایرانی می باشد. کیفیت چای قلم ایرانی درصورتیکه بطورصحیح دم کشیده شود، کمتراز انواع چایی های مرغوب و برتر دیگر نبوده و فقط در میزان چای خشکی که درقوری ریخته می شود با چایی های دیگر متفاوت می باشد که باید یک قاشق بیشتر ریخته شود. درچای قلم، ساقه های فوقانی نگهدارنده ی شاخسارها (جوانبرگ) چای نیز بطور پراکنده در آن پخش بوده و درهنگام دم کشیدن چای، تراوش مواد مفید و سودمند ساقک های خشک شده، رنگ و عطر خاصی به نوشیدنی می دهد که علاوه بر ظاهری بسیار زیبا و جذاب، عطر نوشیدنی را دلچسب تر و با طراوت می نماید.

چای شکسته ایرانی بعد از چای سرگل و ممتاز و قلم در رده چهارم به لحاظ قیمت قرار دارد. جالب است بدانید که چایی شکسته، مخلوطی از انواع چای ایرانی است. در واقع این چای ظاهری فلت مانند و صاف و از انواع چایی های دیگر نیز سایز کوچک تری دارد و به خاطر همین بی شکلی به چای شکسته شهرت یافته است. چای شکسته مرغوب نیز از رنگ و طعمی عالی برخوردار است.


لیست قیمت انواع چای ایرانی

قیمت های انواع چای ارگانیک و خالص ایرانی در تصویر زیر لیست شده است تا مصرف کنندگان عزیز بتوانند با انتخاب نوع چای و نوع بسته بندی آن براحتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 لیست قیمت انواع چای و روش های خرید کلی و نمایندگان چای مهر افروز در سراسر کشور

 

با امید به اینکه چای مهرافروز همچون نام آن افزاینده مهر و محبت در بین محافل گرم و صمیمی ایرانیان عزیز باشد.                      

                                                                                                        یک استکان عشق بنوشید.....