چای دستچین و بهاره 97 لاهیجان و رودسر و املش

۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸:۱۷ ب.ظ

بهترین چای دستچین اصل و تولید شده در فصل بهار 97 (چین اول) لاهیجان و شهرهای چایخیز دیگر گیلان، رودسر و املش و لنگرود و چابکسر با درجه بالایی از کیفیت و کاملا خالص و ارگانیک و طبیعی با عطر و طعمی تلخ و گس

میزان تولید انواع چای در شمال ایران

حدود هفتاد درصد چای تولیدی کارخانجات شمال کشور چای سیاه ایرانی می باشد و بقیه از نوع چای سبز و سفید است. چای سنتی ایرانی بر اساس ظاهر و شکل به چند نام مختلف شناخته می شود که مهم ترین آن ها چای سرگل و چای ممتاز و چای قلم و چای شکسته می باشند. به لحاظ کیفیت طعم و رنگ تا 70 درصد شبیه هم هستند و نامگذاری ها نیز از روی شکل ظاهری چای صورت می گیرد.

چرا چای ایرانی ارگانیک ترین و سالم ترین چای جهان است؟

به جهت عدم استفاده از کودهای شیمیایی در مراحل داشت و نگهداری بوته سبز چای و شیوه های سنتی فرآوری و تولید محصولات داخلی، به جرات می توان گفت چایی های تولید شده در شمال کشور، تنها چایی های ارگانیک و طبیعی در دنیاست و رواج مصرف چای ایرانی در بین اروپاییان در سال های اخیر گویای این واقعیت است. خالص بودن و آرامش بخشی و کمک به سیستم گوارشی بدن در هضم بهتر غذا و چربی سوزی و لاغری از خواص مهم انواع چای شمال می باشند. موادی مانند کاتچین در چای خالص ایرانی آنتی اکسیدان و ضد سرطان به حساب می آید. همچنین چای خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد.

لزوم مصرف چای دستچین و بهاره 97 لاهیجان و رودسر و املش در اداره جات و سازمانهای دولتی و خصوصی

انواع چای خالص ایرانی سرگل و ممتاز و قلم وشکسته، مناسب اداره جات و شرکت های خصوصی و دولتی بزرگ ایران نیز می باشند و مدیرا تدارکات عزیز که می خواهند پرسنل شان چای اعلای ایرانی مصرف نمایند، می توانند بسته به مقدار خرید، از تخفیف ویژه در خرید چای سرگل ایرانی برخوردار شوند که این میزان تخفیف در کارتن های 6 عددی، 12 عددی و 24 عددی چای سرگل اعمال شده است.

ما برای حفظ محیط زیست، از بسته بندی هایی استفاده کرده ایم که ظرف سه ماه به طبیعت برمی گردند.