چای سازگار برای افراد با تعیین نوع گروه خونی

۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷:۵۶ ب.ظ

چای ارگانیک و طبیعی مناسب با گروه خونی

چای اصیل و طبیعی نوشیدنی گوارا و دارای خاصیت فراوانی است که افراد زیادی در دنیا نوشیدن چایی را در برنامه روزانه خود دارند. چای ایرانی انواع متفاوتی دارد که هرکدام به نوبه خود دارای عطر و طعم متفاوتی می باشد.

دکتر آدامو پزشک عصب شناس آمریکایی توانست به دانش جالبی در خصوص چای ارگانیک دست پیدا کند وی در نتیجه تحقیقات خود به این مهم دست یافت که از نوع گروه خونی می‌توان مشخص کرد که کدام چای برای افراد مناسب تر است.

چای سازگار با گروه خونی افراد

چای زنجبیل سازگار برای گروه خونی O:

افراد دارای گروه خونی o ممکن است مستعد به مشکلات معده باشند که امکان دارد به شکل ریفلاکس بروز کند. برای تسکین و مقابله با این مشکل نوشیدن چای زنجبیل توصیه می‌شود. گاهی نیز می‌توانید با جایگزین کردن چای سبز در این روال تغییری ایجاد کنید.

چای گل یاس سازگار برای گروه خونی A :

افرادبا گروه خونی A بیش‌ازحد مضطرب هستند. برای آرامش اعصاب چای گل یاس، گل همیشه بهار و آویشن مصرف شود.

چای سبز و سیاه سازگار برای گروه خونی B:

افراد دارای گروه خونی B کند، بی‌حال و تنبل به نظر می‌آیند. این افراد مستعد به بیماری کم کاری تیروئید هستند بنابراین چای سبزو چای سیاه بدون هیچ افزودنی مناسب این افراد است.

چای گیاهی و سبزسازگار برای گروه خونی AB:

AB نادرترین گروه خونی است، بنابراین جای تعجب نیست که تعمیم دادن در مورد آن کمی‌سخت‌تر است. بااین‌حال، توصیه می‌شود که دارنده این گروه خونی از مصرف زیاد نوشیدنی‌های کافئین دار مانند قهوه و چای سیاه پرهیز کند و به مصرف چای سبز و چای گیاهی روی بیاورد. مصرف چای سبز ، نعناع وپونه به این افراد توصیه می‌شود.