ارگان ها و سازمان های دولتی کشور که چای اصیل ایرانی می نوشند کدامند؟

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲:۳۱ ق.ظ

حمایت از چای ایرانی با مصرف آن در سازمان ها و نهادهای دولتی

محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی کشور در مرداد سال جاری خواهان مصرف چای ارگانیک و اصیل ایرانی توسط دستگاه‌ها و ارگان های دولتی و حاکمیتی به منظور حمایت از تولیدات ایرانی و همچنین سلامت چای داخلی شده بود.

محمد علی روزبهان رئیس سازمان چای کشور  در نشست خبری روز گذشته خود در پاسخ به این سوال که کدام دستگاه‌ها و نهادها مصرف چای ایرانی را در داخل محل کار خود شروع کرده اند بیان داشت: دستگاه‌های حاکمیتی و دولتی باید از چای داخلی استفاده کنند، در شرایط فعلی برخی از این دستگاه‌ها نیز مانند وزارت جهاد کشاورزی، سازمان برنامه و بودجه کشور، سپاه و بخشی از ارتش از چای اصیل و ارگانیک ایرانی استفاده می‌کنند اما هستند هنوز دستگاه‌هایی که چای داخلی را مصرف نمی‌کنند.

سازمان های دولتی کشور که چای اصیل ایرانی می نوشند

چای ایرانی سالم ترین چای دنیا

چای طبیعی ایرانی بدلیل عدم استفاده از سموم شیمیایی، چای ایرانی را سالم ترین چای دنیا به حساب آورده است. به منظور رونق و ترویج بیشتر صنعت چای کشور و همچنین کاهش نگرانی تولیدکنندگان داخلی چای از فروش به موقع محصولات تولیدی، درخواست می‌شود تا کلیه دستگاه‌های اجرایی اعم از لشگری و کشوری چای مصرفی مورد نیاز خود را از کارخانجات تولیدکننده داخلی تامین کنند.

 

آدرس کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی چای شمال ایران ShomalTea@  و آی دی گفتگوی آنلاین تلگرامی  ShomalTeaStore@ می باشد.