فراخوان تامین چای مصرفی موسسه خیریه کهریزک با مشارکت کارخانه داران و عرضه کنندگان چای ایرانی

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱:۱۱ ب.ظ

فراخوان تامین چای مصرفی موسسه خیریه کهریزک

با مشارکت کارخانه داران و عرضه کنندگان چای ایرانی

فراخوان تامین چای مصرفی موسسه خیریه کهریزک | مشارکت کارخانه داران چای محک کهریزک | عرضه کنندگان چای ایرانی | کمک به موسسه خیریه کهریزک محک | شرکت های خیر در زمینه محصولات کشاورزی

مقدار چای مصرفی موسسه کهریزک 150 کیلو در هر ماه می باشد که فروشگاه اینترنتی چای شمال جهت مشارکت در این طرح، ماهیانه 20 درصد چای مورد نیاز را به صورت مادام العمر در اختیار این موسسه مردمی، که مامن و مآوای بیش از 3000 تن سالمندان عزیز این مرز و بوم و افراد کمتر توانمند و دچارشدگان به ام اس و ... می باشد، قرار میدهد.
صاحبان کسب و کار و مدیران محترم کارخانه های چایسازی شمال کشور و عرضه کنندگان چای ایرانی در صورت تمایل به شرکت در این طرح اخلاقی و انسانی می توانند از طریق تماس با شماره تلفن 02177803569 سرکار خانم رضایی، مسئول هماهنگی جلب کمک های مردمی در دفتر مرکزی آسایشگاه خیریه کهریزک واقع در تهران، خیابان مفتح شمالی، خیابان ملایری پور، پلاک 110 به طور ماهیانه یا فصلی چای اهدایی خود را ارسال نمایند.
دوستانی که حاضر به مشارک به شیوه های دیگر از جمله پرداخت آنلاین وجه نقدی می باشند نیز می توانند با مراجعه به سایت این موسسه به نشانی www.kahrizak.com از طریق اینترنت واریز نمایند.