نقش چای سبز در لاغری

۱۳ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۳۵:۰۸ ق.ظ

تاثیر چایی سبز بر لاغری و چربی سوزی و کاهش وزن

چای سبز سرگل، نقش چایی سبز بر لاغری | چای سبز را چگونه بنوشیم تا لاغر شویم؟ | بهترین روش استفاده از چای سبز در کاهش وزن | ساعت مناسب مصرف چای سبز برای لاغری  | برای لاغری چقدر چای سبز بخورم | کاهش وزن با خوردن چای سبز و آبلیمو

این سوالات ممکن است ذهن خیلی از افرادی را که کمی اضافی وزن دارند و می خواهند کمی روند کالری سوزی چربی های داخل بدن شان را سرعت دهند را به خود مشغول کرده باشد:

چای سبز را چگونه بنوشیم تا لاغر شویم؟
بهترین روش استفاده از چای سبز در کاهش وزن چیست؟
ساعت مناسب مصرف چای سبز برای لاغری کدام است؟
برای لاغری باید چقدر چای سبز در طول شبانه روز بنوشیم؟
آیا کاهش وزن با خوردن چای سبز و آب لیمو امکان پذیر است؟
تاثیر چای سبز در لاغری چقدر است؟
فقط خوردن چایی سبز در لاغری و کاهش وزن کافی است؟
چای سبز چگونه باعث کاهش وزن می‌شود؟

نوشیدنی های مختلفی می توانند در افزایش سوخت ساز بدن موثر باشند که این افزایش کالری سوزی اگر با تحرک و ورزش نیز همراه شود می تواند زنجیره لاغری و کاهش وزن را تکمیل کند. در طبیعت گیاهان مختلفی برای این امر وجود دارند که یکی از بهترین این گیاهان طبیعی چای سبز و چای سیاه طبیعی و تا حدی چای سفید می باشد. البته باید دقت داشت که چایی که تهیه می شود خالص و عاری از طعم و رنگ شیمیایی باشد. البته همه گیاهان دارویی مفید مثل گل گاوزبان و آویشن و ... طعم شان طوری است که به تنهایی به سختی می توان نوشید و با طبع و ذائقه همگان جور نیست. چای سبز هم از این قاعده مستثنا نیست و طعمی تلخ دارد که می توانید با میکس کردنش با چوب دارچین و اندکی اضافه کردن آبلیمو به چای سبز آماده شده، نوشیدنش را راحت تر و دلچسب تر نمود.