چای مخصوص هیئت های عزاداری و مساجد با تخفیف

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶:۱۵ ق.ظ

چای ایرانی باکیفیت برای هیئت های عزاداری و مسجد و حسینیه

چایی عزاداری | چای هیئتی | چای مسجدی | چایی مخصوص مسجد پ چای مخصوص هیئت | چایی عزاداری حسینیه | چای با تخفیف برای مسجد ترحیم

چای ویژه هیئت های عزاداری و در کل چایی که باید در مسجد صرف شود باید رنگ و عطر و طعم خاصی داشته باشد تا مناسب استکان های مخصوص مساجد و هیئت های عزاداری گردد. چای این گونه مراسم ها به جهت اینکه باید بر روی اجاق گاز یا بر روی سماور دم بکشد باید خالص و طبیعی باشد چرا که اگر از چای ناخالص، چه ایرانی و چه خارجی، استفاده شود چای داخل قوری یا کتری بعد از مدت زمان خیلی کوتاهی سیاه و کدر و بد طعم می شود. ولی چای خالص ایرانی چون طبیعی و بدون عطر و اسانس هست تا مدت ها در داخل قوری های بزرگ مخصوص هیئت های عزاداری خوش رنگ و خوش طعم باقی می ماند.

هئیت ها یا مساجدی که قصد دارند در استکان های شیشه ای، همانطور که در تصویر بالا می بینید، از حاضرین در مسجد و هیئت های عزاداری پذیرایی کنند بهتر است از چای خالص و کاملا طبیعی برای طبخ چایی استفاده نمایند تا یک نوشیدنی سالم با طعم واقعی چای ارائه دهند تا طعم به یادماندنی چای اصیل ایرانی تداعی کننده لحظات روحانی حضورشان در چنین مراسم های مذهبی باشد.

دست اندرکاران فروشگاه اینترنتی چای شمال نیز برای شریک شدن در اجر معنوی و اخروی مراسم های ترحیم و شادی روح تمام کسانی که در یک قرن گذشته برای چای اصیل ایرانی زحمت کشیدند و برای سلامتی وجود تمام چایکاران کشاورز نازنین وطن، قصد دارد چای بهاره و مخصوص هیئت های عزاداری و مساجد را با تخفیف ارائه دهد. باشد که مورد قبول درگاه باری تعالی قرار گیرد.

کد تخفیف خرید اینترنتی را می توانید از طریق تماس با شماره تلفن فروشگاه دریافت نمایید.