قدردانی مجموعه چای شمال از مدیریت شبکه سه و مجری برنامه "مردم چی میگن" به جهت حمایت از چای ایرانی

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰:۲۵ ب.ظ

تقدیر از مدیریت محترم شبکه سه آقای غلامرضا میرحسینی

و مجری با دانش برنامه "مردم چی میگن" آقای پیمان طالبی

پیمان طالبی | غلامرضا میرحسینی | شبکه سه | برنامه مردم چی میگن | حمایت از تولید داخلی | چای ایرانی

مجموعه فروشگاه اینترنتی چای شمال از مدیریت محترم شبکه سه آقای غلامرضا میرحسینی و مجری با سواد برنامه "مردم چی میگن" آقای پیمان طالبی، به جهت حمایت از چای ایرانی در تلویزیون در طول یک هفته، کمال تشکر و قدردانی را می نماید.

همزمانی این برنامه زنده پرمخاطب و مردمی با شروع فصل برداشت بهاره چای از مزارع چایی شمال ایران، هوشمندی مدیریت این شبکه را می رساند که جا دارد در اینجا از طرف دست اندرکاران فروشگاه اینترنتی چای شمال و به نیابت از 60 هزار خانوار چایکار ایرانی، از جناب آقای غلامرضا میرحسینی، مدیریت خردمند شبکه سه سیما کمال تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

نگاه حمایت گرانه و دلسوزانه به تولید داخلی که با محصول ارزشمند چای ایرانی شروع شده و در نوع خود حرکتی جدید و خلاقانه نیز در این رسانه به شمار می آید، با اجرای مجری توانمند و خوش اخلاق برنامه "مردم چی میگن" جناب آقای پیمان طالبی، برای مخاطبان برنامه مخصوصا خانواده های چایکار شمال ایران بسیار دلگرم کننده و امید دهنده می باشد.

یک هفته گفتگو و صحبت در باره شناساندن چای اصیل ایرانی و بیان نامهربانی هایی که در طول سالیان گذشته بر این محصول ملی که میراث ارزشمند نیاکان خوش ذوق مان نیز می باشد چنان در بین هموطنان مان در سراسر کشور اثر بخش بوده که دیروز یکی از هموطنان مان که با هم گفت گوی تلفنی در این زمینه داشتیم با تعجب می پرسید: مگر ایران چای سبز هم  تولید می کند!

امید است که تولید چنین برنامه های تاثیرگذاری برای سایر محصولات تولید داخل مان در سراسر ایران دوست داشتنی که بر اثر سوء مدیریت و واردات بی رویه، به نفس های آخر افتاده اند در آینده نیز ادامه داشته باشد تا هم زمینه ساز رونق تولید داخل باشد و هم تضمین کننده اشتغال جوانان عزیز بیکار وطن، که اگر چنین شود بی شک بسیاری از معضلات اقتصادی که زمینه ساز مشکلات اجتماعی و فرهنگی و ... می باشد، حل خواهد شد و بسیاری ازخانوارهای هموطن عزیز کشاورزمان که در روستاها و شهرهای اغلب کم جمعیت و به دور از پایتخت ساکن هستند نیز از رفاهی حداقلی در زندگی روزمره خود برخوردار خواهند گردید.

به روستائیان و کشاورزان برسیم که آنان زبان شکایت ندارند...